Bounty Rock Cafe Olomouc

Vítejte v Bounty Rock Cafe. Jsme hudební klub a restaurace v Olomouci

Bonty Rock Cafe nabízí

  • Kvalitní koncerty 
  • Dopolední menu
  • Jídla na obědnávku
  • Široký výběr nápojů
  • Venkovní posezení
  • Nekuřácké prostory

......

HUNGRYHEART and BLACK TIGER

Kdy: 
Středa 4. 4. 2018
V kolik hodin: 
20:00

Vstup 150,-

MELODIC ROCK TOUR 2018 – HUNGRYHEART (I), BLACK TIGER (CZ)

Jedna z nejlepších melodicko-hard rockových kapel současnosti, italští HUNGRYHEART, zavítají opět do České republiky, kde se představí na společném turné s olomouckými BLACK TIGER.

Jednou ze zastávek tour bude také Olomouc. Koncert se uskuteční 4. dubna v klubu Bounty Rock Café (Hálkova 2). Začátek ve 20:00.

HUNGRYHEART jsou italská melodicko-hard rocková kapela, kterou založili kytarista Mario Percudani a zpěvák Josh Zighetti a která se stylově pohybuje někde mezi Bon Jovi a Giant.  Hlavní autor kapely, kytarista Mario Percudani, je uznávaným instrumentalistou, který spolupracuje a vystupuje se světovými špičkami melodicko-rockové/AOR scény jako jsou např. Mitch Malloy, Ted Poley (Danger Danger), Jim Peterik (Survivor) aj. Jeho nezaměnitelnou kytarovou hru tak můžeme slyšet na celé řadě nahrávek melodického rocku. Aktuální sestavu Hungryheart tvoří: Mario Percudani (kytara, zpěv), a Josh Zighetti (zpěv), Stefano Scola (baskytara), Paolo Botteschi (bicí).

BLACK TIGER, přední česká AOR kapela, dokončuje v těchto dnech své první dlouhohrající album, které se nahrávalo ve studiu Tanzan Music (Itálie). Producentem nahrávky, na níž se pracovalo víc než rok a která vyjde na jaře 2018, je Mario Percudani. BLACK TIGER představí skladby z plánovaného alba na společném turné s HUNGRYHEART.

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
6 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.