Bounty Rock Cafe Olomouc

Vítejte v Bounty Rock Cafe. Jsme hudební klub a restaurace v Olomouci

Bonty Rock Cafe nabízí

  • Kvalitní koncerty 
  • Dopolední menu
  • Jídla na obědnávku
  • Široký výběr nápojů
  • Venkovní posezení
  • Nekuřácké prostory

......

BILLY TALENT

Kdy: 
Úterý 1. 8. 2017
V kolik hodin: 
19:00

BILLY TALENT 

V našich končinách velmi populární kapela BILLY TALENT z kanadského Toronta vystoupí v úterý 1. srpna v Korunní pevnůstce v Olomouci. 

Billy Talent píší svou historii už překvapivě dlouho, od svých středoškolských let, tj. cca od konce roku 1993. V jejich případě se potvrzuje pořekadlo o trpělivosti přinášející růže - až po devíti letech existence se dočkali větší pozornosti fanoušků, a první smlouvy s vydavatelstvím. Další postup byl ale už přímo raketový - po dalších čtyřech letech měla kapela na svém kontě dvě několikanásobně platinová alba a vyprodávala koncerty na všech kontinentech. Jejímu úspěchu zcela jistě napomáhá i její specifické hudební zaměření - na první poslech ničím nevybočující punk-rock na vlně The Clash, Rancid či Alkaline Trio se v něm nenuceně, ale velmi invenčně prolíná s progresivnějším rockovým stylem a la Jane's Addiction, Rage Against The Machine nebo At The Drive-In.

Českou republiku si Billy Talent podmanili o pár let později, než zbytek Evropy, avšak o to intenzivněji - úterní koncert v Olomouci bude jejich již devátým vystoupením na našem území.

Vstupenky v ceně 799,- jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketstream, Goout a v Bounty Rock Cafe

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
2 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.