FLAMENGO REUNION SESSION

Kdy: 
Sobota 25. 11. 2023
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
449,- Kč

Místa se nerezervují, kdo dříve přijde sedí, zbytek na stání.

Flamengo Reunion Session vyráží na turné s novou deskou Live

FLAMENGO Reunion Session se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu" Kulhánka (baskytara). Doplňují je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí" Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Boryš Secký (saxofon a flétna, vokály). 

Kapela navazuje na období let 1970 – 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a Vladimíra Mišíka. Flamengo Reunion Session v listopadu roku 2022 vydalo a pokřtilo svoje nové živé album Live. Právě tímto albem chtělo Flamengo vzdát holt své v pravdě kultovní desce Kuře v hodinkách, která spatřila světlo světa v roce 1972, tedy přesně 50 let před albem Live. V současné době Flamengo zařazuje do programu také nové skladby. Svým fanouškům tak slibuje, že na koncertech uslyší po více jak 50-ti letech nejen pecky z Kuřete v hodinkách, ale také novinky.

FLAMENGO Reunion Session se svým jedinečným zvukem, původními členy a repertoárem spojujícím historii Flamenga se současnou autorskou tvorbou vyráží v roce 2023 na turné Live a těší se na setkání se všemi příznivci kvalitního a sofistikovaného rocku.

YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=E9npYiq0YBI